Máme vítěze Tour sv. Jana!

Vyvrcholením dnešního nedělního odpoledne bylo finále Tour sv. Jana - v 7. kole zvítězila mladinká Veronika Franková, které moc gratulujeme! Stejně jako pánové na druhém, Vít Vlasák, a na třetím, Michal Šimůnek, místě, si odnesla ceny Dermacolu, poukazy od SanuBabu a Italského interiéru a mnoho dalšího.

S napětím se však čekalo na vyhlášení finálových výsledků celé tour, která se nesla v naprosto pohodovém duchu - a zvlášť dnešní počasí bylo výtečné, zvěřinové meníčko pak neodolatelné. Vyhlášení ještě zpříjemňoval zástupce společnosti VinoDoc, který přivezl na degustaci skvělá italská vína. Tombolu s více než milými dárky pak roztočily dámy od Swiss Life Select - správy privátních finanncí a majetku.

A kdo vyhrál luxusní ceny? Třetí místo vybojoval Michael Kopecký, který byl jeho ziskem překvapen. Pro stříbrnou medaili si dnes přišel Radek Kohout. Vítězství si již relativně dlouho před koncem tour zajistil suverén letošního ročníku Michal Šimůnek. Všichni tři pánové získali hodinky od prestižní italské značky Philip Watch v celkové hodnotě téměř 70 tisíc korun! Skleněné poháry a poukazy byly již jen třešinkou na dortu.