Multimediální místnosti

Na této stránce nabízíme popis technického vybavení a zázemí dvou multimediálních místností, které je možno v Pavilonu Slunce pronajmout.

Plánujete-li výjezdní zasedání či managerský meeting, setkání partnerů či důležitých klientů, menší společnost nebo tiskovou konferenci, pak právě pro tyto účely nabízíme možnost využití dvou multimediálních zasedacích místnostní. Kapacita obou místností je dohromady až 52 osob (12 a 32-40)

Menší místnost pro 12 osob, tzv. “Zasedací místnost”, nabízí soukromí a zcela oddělený prostor mimo běžný provoz budovy. Možnost projektoru, wifi, televizor s možností připojení pc, flipchart.

Větší prostor pro 32-40 osob, tedy tzv. “Konferenční místnost”, je součástí ústředního prostoru budovy, také nabízí oddělé soukromé prostory, ale navíc je spojena s terasou a umožňuje propojení vnitřního a venkovního prostoru. Možnost velkoplošného nástěnného plátna s vysokou rozlišovací schoností, projektor, wifi, televizor s možností připojení pc, flipchart.

Technické vybavení obou místností umožňuje promítat, pouštět projekce, je zde možnost připojení pc, obě místnosti budou plně vybaveny pro prezentace, disponují připojením k wifi atd.

Ceník pronájmu obou místností:

Zasedací místnost pro 12 osob 500,- / hod.
Pronájem projekční techniky 3.000,- /den
Konferenční místnost pro 32-40 osob 2.000,- /hod. (základní sazba)
zvýhodněný pronájem: 5.000,- / 3 hod.
  9.000,- / 5 hod.
  15.000,- / celý den
Pronájem projekční techniky 5.000,- / den

Bližší informace na mailu infocentrum@golfslapy.cz, nebo telefonu +420 222 351 801.