Zářijové nedělní menu - 10.9. od 12h!

Slapy zvou na zářijový meníčkový turnaj – tradiční neděle, 10.9. od 12h, hra na 18jamek. Připraveno je lákavé menu, přihlašujte se!

Oblíbená série Tour sv. Jana začala! Vždy v neděli po poledni zakončená delikátním tříchodovým menu. V průběžných kolech výborná a oceňovaná vína od společnosti VinoDoc s.r.o., knižní novinky od partnera Euromedia - Knižní klub, balíčky od společnosti Dermacol, poukázky na odběr zboží v obchodech Sanu Babu a další. 

Plánovaná kola 2017: na závěr 15.10-finále.

TOUR SV. JANA – DEGUSTAČNÍ MENU

PŘEDKRM: Pralinky z ricotty a slunečnicových semínek s červenou řepou

HL. CHOD: Dorůžova pečený roastbeef s pepřovou omáčkou a ratatouille

DEZERT: Pošírovaná zázvorová hruška s karamelem a vanilkovou zmrzlinou

Doporučené víno: Etna Rosso "Barbazzale" DOC 2014 – Cottanera http://www.vinodoc.cz/vinarske-oblasti/etna-rosso-barbazzale-doc Toto víno je vyrobeno z autochtonních odrůd Nerello Mascalese a Nerello Cappuccio, které se pěstují výhradně na úpatí Etny. Má mladistvě rubínovou barvu a krásnou elegantní vůni drobných peckovin a lesního ovoce s minerálním charakterem a nádechem kouřovitosti. Chuť je svěží, šťavnatá, s rafinovanými tříslovinami. HODNOCENÍ: Robert Parker 90 bodů.

Jednotlivá menu - nově bude součástí také vybrané italské víno laděné přímo k pokrmům z menu! Kompletní seznam všech menu i s popisem doplněných vín naleznete na našich stránkách v sekci Hřiště-Výsledky turnajů v popisu Tour sv. Jana.

LETOS ZVÝHODNĚNÁ CENA STARTOVNÉHO: 400,-Kč! Fee pro dospělé: 800,-Kč + startovné 400,-Kč, senior: fee 700,-Kč + startovné 400,-Kč, junior fee 400,-Kč + startovné 400,-Kč. Celoživotní členové GCSVJ, majitelé fee karet a členové ČGK v denní kvótě platí startovné 400,-Kč a administrativní poplatek 100,-Kč. Startovné obsahuje už částku za menu! Menu PO HŘE je nedílnou součástí turnaje a nelze jej měnit (složení menu: předkrm, hlavní chod, dezert a 1dcl vína/osoba). Menu po hře můžete přiobjednat i pro nehrající doprovod - hlaste 48h předem na recepci.

Vítězové na prvních třech místech v celoročním žebříčku získají hodnotnou cenu v podobě golfového zájezdu dle vlastního výběru v předem daných hodnotách od společnosti CK NEMO & SELECTA provozovatele golfového portálu nemogolf.cz.

V roce 2017 opět pokračuje série páteční odpolední hendikepové túry na Slapech! Hrajeme 18jamek, formát hry na rány netto, tedy se zohledněním HCP, jednotlivé turnaje bez vyhlášení, ideální pro všechny zájemce o úpravu HCP na serveru ČGF, cenu obdrží každý hráč, který si zaplatí fee, a to stravenku v hodnotě 100,-Kč na konzumaci v naší restauraci! Celoroční žebříček se nevede. Turnaje slouží pouze pro sportovní golf a úpravu HCP.

Těšíme se na Vás!

 Golf Park Slapy sv. Jan

252 08, Slapy nad Vltavou

gsm: +420 603 81 44 55

mail: recepce@golfslapy.cz

www.golfslapy.cz