FINÁLE!!! Tour sv. Jana končí 15.10.

Poslední kolo meníčkového turnaje je před námi! Tradiční neděle, 15.10. od 11h, hra na 18jamek. Připraveno je lákavé menu i vyhlášení vítězů celého roku!

Oblíbená série Tour sv. Jana je u konce! Vždy v neděli po poledni zakončená delikátním tříchodovým menu. V průběžných kolech výborná a oceňovaná vína od společnosti VinoDoc s.r.o., knižní novinky od partnera Euromedia - Knižní klub, balíčky od společnosti Dermacol, poukázky na odběr zboží v obchodech Sanu Babu a další. 

Na závěr 15.10-finále.

TOUR SV. JANA – DEGUSTAČNÍ MENU

PŘEDKRM: Dýňová polévka s červenou čočkou a dýňovými semínky

Hl.CHOD: Roláda z daňčí kýty na šípkové omáčce s karlovarským knedlíkem

DEZERT: Bratislavské rohlíčky se šlehačkou a čokoládovými hoblinami

Doporučené víno: Primitivo di Manduria "San Gaetano" DOC 2015 – Cantine Due Palme http://www.vinodoc.cz/vinarske-oblasti/primitivo-di-manduria-san-gaetano-doc Temné, téměř neprůsvitné víno hluboké purpurového roucha. Vůně je mocná a plná lesních plodů – ostružin, borůvek, černého bezu... Bohatost ovoce je vyvážená kořenitostí z dubových sudů, ve kterých víno zrálo nejméně 6 měsíců, pikantní kyselinkou a dobře integrovanými tříslovinami. Je příjemně hřejivé, s kouřovým nádechem doutnajících polínek, s dlouhotrvajícím odchodem.

Jednotlivá menu byla letos doplněna nově o vybrané italské víno laděné přímo k pokrmům z menu! Kompletní seznam všech menu i s popisem doplněných vín naleznete na našich stránkách v sekci Hřiště-Výsledky turnajů v popisu Tour sv. Jana.

LETOS ZVÝHODNĚNÁ CENA STARTOVNÉHO: 400,-Kč! Fee pro dospělé: 800,-Kč + startovné 400,-Kč, senior: fee 700,-Kč + startovné 400,-Kč, junior fee 400,-Kč + startovné 400,-Kč. Celoživotní členové GCSVJ, majitelé fee karet a členové ČGK v denní kvótě platí startovné 400,-Kč a administrativní poplatek 100,-Kč. Startovné obsahuje už částku za menu! Menu PO HŘE je nedílnou součástí turnaje a nelze jej měnit (složení menu: předkrm, hlavní chod, dezert a 1dcl vína/osoba).

Menu po hře můžete přiobjednat i pro nehrající doprovod - hlaste 48h předem na recepci.

Vítězové na prvních třech místech v celoročním žebříčku získají hodnotnou cenu v podobě golfového zájezdu dle vlastního výběru v předem daných hodnotách od společnosti CK NEMO & SELECTA provozovatele golfového portálu nemogolf.cz.

V roce 2017 opět pokračuje série páteční odpolední hendikepové túry na Slapech! Hrajeme 18jamek, formát hry na rány netto, tedy se zohledněním HCP, jednotlivé turnaje bez vyhlášení, ideální pro všechny zájemce o úpravu HCP na serveru ČGF, cenu obdrží každý hráč, který si zaplatí fee, a to stravenku v hodnotě 100,-Kč na konzumaci v naší restauraci! Celoroční žebříček se nevede. Turnaje slouží pouze pro sportovní golf a úpravu HCP.

Těšíme se na Vás!

 

Golf Park Slapy sv. Jan

252 08, Slapy nad Vltavou

gsm: +420 603 81 44 55

mail: recepce@golfslapy.cz

www.golfslapy.cz