Nedělní menu 23.7. s duhovým pstruhem

Slapy zvou na červencový meníčkový turnaj – tradiční neděle, 23.7. od 13h, hra na 18jamek. Připraveno je lákavé menu, přihlašujte se!

Oblíbená série Tour sv. Jana začala! Vždy v neděli po poledni zakončená delikátním tříchodovým menu. V průběžných kolech výborná a oceňovaná vína od společnosti VinoDoc s.r.o., knižní novinky od partnera Euromedia - Knižní klub, balíčky od společnosti Dermacol, poukázky na odběr zboží v obchodech Sanu Babu a další. 

Plánovaná kola 2017: 13.8., 10.9. a na závěr 15.10-finále.

TOUR SV. JANA – DEGUSTAČNÍ MENU

PŘEDKRM: Zelené lístky salátu s ovocem, nivovou pěnou a praženými oříšky

HL.CHOD: Filety z duhového pstruha s tymiánovo-bramborovým pyré a grilovanou zeleninou

DEZERT: Citrónová pěna s medovým ovocem

Doporučené víno: Soave Classico DOC 2015 – Suavia http://www.vinodoc.cz/vinarske-oblasti/soave-classico-doc Toto typicky „italské“ bílé víno je světle slámové barvy se zlatavými odlesky, vůni má nevtíravě ovocitou, připomínající broskve, meruňky a zelené jablko, s výraznými minerálními podtóny. V chuti je plné a harmonické – víno, které je tzv. „food-friendly“. HODNOCENÍ: Wine Spectator 88 bodů

Jednotlivá menu - nově bude součástí také vybrané italské víno laděné přímo k pokrmům z menu! Kompletní seznam všech menu i s popisem doplněných vín naleznete na našich stránkách v sekci Hřiště-Výsledky turnajů v popisu Tour sv. Jana. 

LETOS ZVÝHODNĚNÁ CENA STARTOVNÉHO: 400,-Kč! Fee pro dospělé: 800,-Kč + startovné 400,-Kč, senior: fee 700,-Kč + startovné 400,-Kč, junior fee 400,-Kč + startovné 400,-Kč. Celoživotní členové GCSVJ, majitelé fee karet a členové ČGK v denní kvótě platí startovné 400,-Kč a administrativní poplatek 100,-Kč. Startovné obsahuje už částku za menu! Menu PO HŘE je nedílnou součástí turnaje a nelze jej měnit (složení menu: předkrm, hlavní chod, dezert a 1dcl vína/osoba). Menu po hře můžete přiobjednat i pro nehrající doprovod - hlaste 48h předem na recepci.

Vítězové na prvních třech místech v celoročním žebříčku získají hodnotnou cenu v podobě golfového zájezdu dle vlastního výběru v předem daných hodnotách od společnosti CK NEMO & SELECTA provozovatele golfového portálu nemogolf.cz.

V roce 2017 opět pokračuje série páteční odpolední hendikepové túry na Slapech! Hrajeme 18jamek, formát hry na rány netto, tedy se zohledněním HCP, jednotlivé turnaje bez vyhlášení, ideální pro všechny zájemce o úpravu HCP na serveru ČGF, cenu obdrží každý hráč, který si zaplatí fee, a to stravenku v hodnotě 100,-Kč na konzumaci v naší restauraci! Celoroční žebříček se nevede. Turnaje slouží pouze pro sportovní golf a úpravu HCP.

Těšíme se na Vás!

 Golf Park Slapy sv. Jan

252 08, Slapy nad Vltavou

gsm: +420 603 81 44 55

mail: recepce@golfslapy.cz

www.golfslapy.cz