Skvělá vánoční nabídka!

Golfové dárky na poslední chvíli? V Golf Parku Slapy žádný problém!

Pokud patříte k těm, kteří mají již všechna vánoční překvapení koupená a zabalená, asi ani nemusíte číst dál;-) Řadíte-li se ale k většině, která pátrá po vhodných dárcích na poslední chvíli, pak pro Vás máme zajímavou nabídku. 

Chcete něco pro kamarády či obchodní partnery? Pak je tou nejlepší volbou voucher na hru na 18 jamek kdykoli za 990 Kč!

Jestliže toužíte zlákat ke golfu partnera či partnerku nebo třeba tchána, věnujte jim kurz Golfistou rekreačně. Za bezkonkurenčních 2490 Kč získáte 3 lekce s trenérem, ve kterých každého naučíme, co je to golf, veškeré vybavení zapůjčíme. Součástí jsou dvě kola na devítijamkovém hřišti. A když se golf dostane pod kůži, je možné získat i tzv. zelenou kartu.

Hledáte velký dárek a pořádné překvapení? Darujte rovnou roční členství na sezónu 2019. Neomezená hra, neomezené možnosti, slevy, bonusy... za 14 000 korun.

Jako pozornost pak od nás ke každému zakoupenému voucheru získáte tři značkové míčky s logem hřiště, k balíčku Golfistou rekreačně šest míčků a k ročnímu členství devět.

Zaujala Vás naše nabídka? Pište na salova@golfslapy.cz, nebo volejte 604 503 682. Dárkový poukaz na Vámi vybraný dáreček zašleme obratem poštou, kurýrem, po domluvě můžeme předat osobně v Praze a okolí (Dobříš, Slapy...). Platbu lze provést hotově, převodem či na fakturu.

Tak co, už máte vybráno?:-)