Ubytování

Zde Vám nabízíme vybrané možnosti ubytování v okolí našeho hřiště Golf Park Slapy sv. Jan. Ubytovací zařízení jsme pro Vás rozdělili do tří kategorií pro snazší výběr požadového.

 

Hotely

1. Hotel Měřín

Hotel Měřín

Hotel leží na pravém břehu Slapské přehrady a nabízí ideální podmínky pro koupání, vodní sporty, rybaření i turistiku. K hotelu patří travnatá pláž s pozvolným přístupem do vody. V letním období je zde možnost sportovního vyžití: venkovní kurty na tenis, volejbal, beach volejbal, půjčovny loděk, šlapadel, sportovních potřeb a kol. Součástí hotelu je celoročně využitelné aquacentrum s krytým vyhřívaným bazénem s vodními atrakcemi, vířivkou, tobogánem, wellness centrum, krytá sportovní hala a bowlingová herna.

Ubytovací kapacita hotelu je 192 lůžek v komfortních nekuřáckých pokojích.

Celoroční provoz!

- cena ubytování od 780.- Kč
- parkovné pro ubytované hosty celoročně 40.- Kč za noc
- parkovné pro projíždějící návštěvníky mimo sezonu 50.- Kč. a v období červen až září 100.- Kč

www.volareza.cz

 

2. Hotel Laguna

Hotel Laguna Hotel Laguna Hotel Laguna Hotel Laguna

Hotel Laguna se nachází přímo u přehradní nádrže Slapy, na kterou nabízí romantický výhled z hotelové terasy. K hotelu patří vlastní pláž o velikosti 6.000 m², zčásti travnatá a zčásti písečná, která je vybavena lehátky a slunečníky s možností obsluhy přímo na pláž. U hotelu se nachází přístaviště parníků s pravidelnou linkou Slapy - Nová Živohošť.

Ceny od 850,- Kč za osobu se snídaní, děti do 2 let zdarma.

www.lagunahotel.cz

 

3. Penzion zámek Lešany

Penzion zámek Lešany Penzion zámek Lešany Penzion zámek Lešany Penzion zámek Lešany

Penzion zámek Lešany se nachází uprostřed přírody v Posázaví cca 20 km od kraje Prahy v okrese Benešov a 15 km od Slapské přehrady. Pokoje jsou vybaveny novým dřevěným nábytkem, s klimatizací a příslušenstvím. Výhled z pokojů je vikýřovými okny do zámecké zahrady. 

Pro firemní klientelu za účelem uspořádání školení, teambuildingu, popřípadě pro společenské akce je k dispozici místnost s krbem a vlastní kuchyňkou. Součástí areálu je bar s hernou pro stolní tenis, kulečník, bowling, airhockey a místnost s velkoplošnou projekcí až pro 100 osob. V zámku se nachází kaple, restaurace (pizzerie), terasa se zahradním grilem s kapacitou 50 míst a zámecká zahrada.

 

Ubytovací kapacita je 19 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlek.

Cena za pokoj/noc se pohybuje od 800,- Kč (možnost snídaně za 70,- Kč/os.).

 

Kontakty:
Tel.: +420 317 789 404, Mobil: +420 603 440 573

 

4. Hotel Fousek Ždáň V REKONSTRUKCI, UZAVŘEN!

Hotel Fousek Ždáň Hotel Fousek Ždáň

Hotel nabízí ubytování ve 32 dvoulůžkových a 3 trojlůžkových pokojích s vlastní sprchou a WC. Dále je k dispozici snack bar a noční bar s velkým výběrem nápojů. V okolí hotelu možnost procházek, koupání a provozování všech vodních sportů.

Cena 870,- Kč za osobu a noc bez snídaně, snídaně 97,- Kč.

 

5. Garni hotel Petra Ždáň

Garni hotel Petra Ždáň Garni hotel Petra Ždáň Garni hotel Petra Ždáň Garni hotel Petra Ždáň

Garni hotel Petra nabízí svým hostům 11 pokojů, které jsou standardně vybaveny sprchovým koutem, lednicí, TV a bezdrátovým připojením k internetu. Hotel je nekuřácký. Možnost ubytování s domácími zvířaty. Hotel má k dispozici dvě parkoviště, hlídané kamerovým systémem.

Cena od 890,- Kč za osobu a den.

www.ubytovaninaslapech.cz

 

6. Hotel "V Pivovaře" Davle

Hotel V Pivovaře Davle Hotel V Pivovaře Davle Hotel V Pivovaře Davle Hotel V Pivovaře Davle

Hotel Pivovar se nachází nedaleko Prahy na levém břehu Vltavy na soutoku Vltavy a Sázavy. Nabízí ubytování pro 46 hostů. Možnost pronájmu společenského sálu s galerií o kapacitě 250 míst, restaurace, bar, bowling.

Cena od 600,- Kč za osobu a noc se snídaní.

www.volny.cz/borovickav/

 

7. Hotel Atlantida Stará Živohošť

Hotel Atlantida Stará Živohošť Hotel Atlantida Stará Živohošť Hotel Atlantida Stará Živohošť

Hotel se nachází na vlastní pláži s marinou. Nabízí ubytování ve 24 dvou- a vícelůžkových pokojích, částečně i s vlastním příslušenstvím. Přímo u hotelu je k dispozici tenisový kurt, in-line dráha, volejbalové hřiště, minigolf a půjčovna lodiček a šlapadel. Celoročně možnost konference.

Cena od 500,- Kč za osobu včetně snídaně, zvíře 80,- Kč.

www.hotelatlantida.cz

 

8. Hotel Hladina Nebřich

Hotel Hladina Nebřich Hotel Hladina Nebřich

Hotel leží u pravého břehu Slapské přehrady u silnice č. 114 z Dobříše do Benešova. Nabízí27 dvoulůžkových pokojů s terasou, sprchou, WC, telefonem a TV s možností přistýlky, restauraci s 60 místy a s předzahrádkou, bar a sportovní vyžití:

 • tenisový kurt s umělým povrchem
 • půjčovna lodiček, šlapadel, badminton, ruský kuželník
 • sauna, tělocvična, biliard, stolní tenis
 • možnost zapůjčení a výuka windsurfingu

Cena od 800,- Kč.

www.hotel-hladina.cz

 

Penziony

1. Penzion Na Sklepích Slapy nad Vltavou

Penzion Na Sklepích Slapy nad Vltavou Penzion Na Sklepích Slapy nad Vltavou Penzion Na Sklepích Slapy nad Vltavou

Penzion nabízí 5 pokojů s vlastním sociálním zařízením se sprchou. Jedná se o dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje s mini-kuchyní, rychlovarnou konvicí a lednicí. TV na vyžádání bez příplatku.
Po dohodě s provozovatelem možnost využití zahrady, ohniště a grilu.

Cena za osobu a noc je od 300 Kč.

www.penzion-slapy.cz

 

2. Penzion Janata Nová Rabyně

Penzion Janata Nová Rabyně

Penzion se nachází na jednom z nejkrásnějších míst poblíž Slapské přehrady. Díky své poloze je penzion určen k celoročnímu využití. V penzionu je celkem 9 pokojů k pronajmutí. Všechny pokoje jsou se sociálním zařízením a TV.

Cena od 350,- Kč za osobu a noc.

www.penzionjanata.cz

 

3. Penzion Vltavanka Županovice

Penzion Vltavanka Županovice Penzion Vltavanka Županovice Penzion Vltavanka Županovice

Kapacita penzionu je 10 apartmánových pokojů s vlastním sociálním zařízením. Ubytovat lze jednotlivce i početné skupiny. Nabídka pokojů je pestrá. V ceně ubytování jsou vždy lůžkoviny a ručník. Stravování pro ubytované je zajištěno v restauraci, která je součástí komplexu Vltavanka.

+420 736 759 792 / +420 736 759 792

 

4. Penzion Žižka Rabyně

Penzion Žižka Rabyně

V celém areálu je celkem 15 dvou a třílůžkových pokojů o celkové kapacitě 45 lůžek, 5x kompletně vybavený kuchyňský kout a 5x koupelna s WC.

Os/noc od 150,- Kč.

www.penzionzizka.cz / +420 317 791 140

 

7. Penzion Sedma Ždáň

Penzion Sedma Ždáň Penzion Sedma Ždáň Penzion Sedma Ždáň

Penzion se nachází na poloostrově Ždáň a nabízí ubytování ve 14 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Příslušenství je společné na chodbách. Přímo v penzionu jsou k dispozici potraviny, restaurant a vnější sezení. V blízkosti penzionu si lze zahrát tenis, volejbal, nohejbal nebo třeba minigolf. Každou sobotu večer v sezoně živá hudba a tanec.

Cena 250,- Kč za osobu a noc, pes 50,- Kč.

penzionsedma@gmail.com

+420 724 639 031

www.penzionsedma.cz

 

7. Penzion U Hasičů Štěchovice

Penzion U Hasičů Štěchovice

V klidném centru obce, zastávka PID 280 m, parkoviště 80 m; 1x třílůžkový pokoj (+přistýlka), 1x čtyřlůžkový pokoj (+přistýlka); u každého pokoje samostatná kuchyňka, společná sociální zařízení a sprchy

Cena od 200,- Kč za osobu a den.

+420 774 430 370

 

Chaty, sruby, kempy, farmy

1. Zájezdní hostinec a motobar Rozmarná Štěchovice

Zájezdní hostinec a motobar Rozmarná Štěchovice Zájezdní hostinec a motobar Rozmarná Štěchovice Zájezdní hostinec a motobar Rozmarná Štěchovice

V hostinci najdete restauraci, bar, tančírnu s pravidelným programem koncertů a diskoték 80-90 let. Pro příznivce motocyklů je připraven moto-bar. Pension o 6ti pokojích a 1 apartmán jménem Koníkov. Pro firemní účely či soukromé akce nabízíme možnost využití ozvučeného sálu.

Ceny od 490 Kč.

info@rozmarna.cz

+420 734 204 376

www.rozmarnaroza.cz

 

2. Villa Gineta Masečín

Villa Gineta Masečín Villa Gineta Masečín Villa Gineta Masečín

Villa se nachází v klidné části obce na pokraji lesa, parkoviště je v areálu; 4x dvoulůžkový pokoj, byt De Luxe (max. 6 osob), byt Family (max. 6+2 osob), chata (max. 4 osoby), kapacita 25 osob. Dům nabízí jedinečné ubytování pro návštěvníky, kteří volí relaxaci na venkově v luxusním interiér.

Cena od 2.200,- Kč za osobu a den.

+420 737 031 501

www.gineta.cz

 

3. Chalupa U žluté hrušky Bělice

Chalupa U žluté hrušky Bělice Chalupa U žluté hrušky Bělice Chalupa U žluté hrušky Bělice

Chalupa se nachází 5 km od obce Neveklov, 5 km od Slapské přehrady a 35 km od Prahy. Dominantou vesničky je gotický kostelík z r. 1355. Chalupa s kamenným obložením byla v letech 1998-2001 přestavěn z bývalé 100 leté kamenné stodoly do dnešní podoby se zachováním starých stylových prvků. Ubytování je ve čtyřech útulných 2-4 lůžkových pokojích s mezipatrem a ve 2 apartmánech pro 4-6 osob. Celková kapacita je 20 lůžek. Chalupa je k dispozici celoročně.

info@chalupabelice.cz

+420 724 250 594

 

4. Barokní statek a hřebčín FAVORY Benice u Netvořic

Barokní statek a hřebčín FAVORY Barokní statek a hřebčín FAVORY Barokní statek a hřebčín FAVORY Barokní statek a hřebčín FAVORY Barokní statek a hřebčín FAVORY

Nabízí ubytování v podkroví historického objektu barokního statku Benice. Celková kapacita penzionu je 27 lůžek. Součástí statku je celoročně otevřená hospoda s kapacitou 50 míst, bývalý špejchar a hřebčín s jízdárnou a možností vyjížděk na koních a výuky.

Cena ubytování v apartmánech od 450,- Kč za osobu a noc bez snídaně. Cena snídaně je 100,- Kč.

www.favory.cz

 

5. Chaty Slapy

Chaty Slapy Chaty Slapy Chaty Slapy Chaty Slapy

Tato společnost nabízí ubytování v několika chatách v blízkosti Slapské přehrady v různém standardu a v různých cenách. Jedná se o udržované objekty v romantickém prostředí rekreačních osad Skalice, Přestavlky, Hrdlička a Roviště. Chaty jsou vybaveny krbem a některé i bazénem.

Orientační ceny objektů jsou od 5.000,- Kč za týden podle výběru objektu a sezóny.

www.slapy-chaty.cz

 

6. Chaty Ždáň

Chaty Ždáň Chaty Ždáň Chaty Ždáň Chaty Ždáň

Chaty se nacházejí na poloostrově Ždáň, ve vnitřní části poloostrova v klidné části mimo veřejné komunikace. Každá chata je plně vybavena pro plnohodnotný pobyt čtyřčlenné rodiny. V každé chatě je k dispozici sociální zařízení a kompletně vybavené kuchyně V případě chladnějšího počasí lze přitopit v krbových kamnech. Před každou chatou je zahradní nábytek se slunečníkem a zahradní gril.

Cena: víkendové pobyty od pátku do neděle - 2800 Kč za víkend; cena za den 2.200 Kč/chata, pejsek 60,- Kč

www.slapy-chaty.eu

 

7. Srub Bojov u Mníšku pod Brdy

Srub Bojov u Mníšku pod Brdy Srub Bojov u Mníšku pod Brdy Srub Bojov u Mníšku pod Brdy

Srub se nachází v obci Bojov, v chatové osadě Vandrlice, u Mníšku pod Brdy, asi 15 minut jízdy od Prahy a 25 minut od Slap. Je na kopci, na oploceném pozemku o rozloze 1000 m2.

V přízemí srubuje prostorný obývací pokoj volně propojen s kompletně vybavenou kuchyní, samostatné WC, koupelna, technická místnost a vstupní chodba. V patře jsou 3 ložnice s televizí, koupelna, toaleta.

Cena od 2000,- Kč za celý srub.

www.dosrubu.cz

 

8. Ubytování Skalice

Ubytování Skalice Ubytování Skalice

Nabídka ubytování v třílůžkových apartmánech, čtyřlůžkových garsoniérách s kuchyňskou linkou, sociálním zařízením, sprchovým koutem, a dále ve čtyřlůžkových dřevěných chatkách. Bezbariérový přístup. Pakování před vchodem.

Cena od 460,- Kč za noc.

www.slapy-ubytovani.cz

 

9. Autocamp Skalice

Autocamp Skalice

Autocamp Skalice leží na levém břehu Slapské přehrady, nabízí ubytování pro stany, obytné vozy a karavany. V areálu se nachází malý obchod s potravinami, stánek s občerstvením a restaurace s terasou. Pro sportovní vyžití je zde možnost zapůjčení lodiček, šlapadel, v kempu je také možné využít stolu na stolní tenis či hřiště vhodné pro volejbal apod.

Cena chatky od 460,- Kč za noc, garsoniery od 570,-Kč/noc, pes 30,- Kč za noc.

www.aa.cz/autocamp-skalice/

 

10. Rekreační zařízení Katka Pikovice

Rekreační zařízení Katka Pikovice 

Kapacita rekreačního objektu je 42 lůžek. V areálu se nacházejí chatky o jedné místnosti, vybavené palandami, skříní, stolkem, židlemi, chladničkou či ledničkou a před každou z nich je k dispozici zahradní altán s posezením. V horní části areálu se nachází hlavní budova s pokoji, menší společnou kuchyňkou a malým společným sociální zařízením.

Cena od 150,- Kč za osobu a noc.

rzkatka.sweb.cz

 

11. Ubytovna Na Zastávce - autobusová zastávka Štěchovice

Ubytovna Na Zastávce Ubytovna Na Zastávce

1x dvoulůžkový pokoj, 1x třílůžkový pokoj, 1x čtyřlůžkový pokoj; umyvadlo s teplou a studenou vodou na pokoji, společná sociální zařízení a sprchy, WiFi Free spot, BTV.

Cena od 200,- Kč za osobu a den.

+420 774 430 372

 

12. Ubytování Na Vršku Měřín

Ubytování Na Vršku Měřín

Poskytuje celoročně 2 pokoje, které jsou dvoulůžkové, s přistýlkou mohou být i třílůžkové. Každý pokoj je vybavený TV se SAT, lednicí a příslušenstvím (WC + sprchový kout), ve společných prostorech je možné využít zařízenou kuchyňku a dále venkovní sezení na terase, možnost grilování.

Cena od 350,- Kč za osobu a noc.

navrsku.sweb.cz/index.htm

 

13. Centrum Krakonoš Nová Živohošť

Centrum Krakonoš Nová Živohošť 

Nabízí ubytování v 4lůžkových chatkách dvou velikostí pro celkem 150 osob. Sociální zařízení se nachází v hlavní budově. Parkování zajištěno na pozemku. Volné pobíhání psů je zakázáno.

Cena od 600,- Kč za noc.

www.centrumkrakonos.cz

 

14. Juniorcamp Tobogán a Karavan Klub Nová Živohošť

Juniorcamp Tobogán a Karavan Klub Nová Živohošť Juniorcamp Tobogán a Karavan Klub Nová Živohošť

Tyto dvě rekreační zařízení se nacházejí v jedné z nejkrásnějších lokalit Slapské přehrady cca 60 km od Prahy. Atraktivní prostředí, nepřeberné množství sportovního vyžití a přijatelné ceny - to jsou důvody, proč jsou tato rekreační zařízení stále vyhledávána.

Cena od 220,- Kč za osobu a noc.

www.zivohost.cz

 

15. Rekreační středisko Častoboř

Rekreační středisko Častoboř Rekreační středisko Častoboř

Středisko je situováno 12 km od Sedlčan uprostřed krásné přírody a sousedí s chráněnou krajinnou oblastí Drbákov - Bílé skály. Disponuje půjčovnou sportovních potřeb (lodě, kánoe a další sportovní potřeby) a travnatou pláží. Ubytování je možné zajistit ve 40 chatkách po čtyřech lůžkách se zavedeným elektrickým proudem. Chaty nelze vytápět.

Sprchy, sociální zařízení a stravování se nachází v hlavní budově.

Cena od 100,- Kč za osobu bez lůžkovin.

tssedlcany@volny.cz

 

16. Rekreační středisko Zátiší Nová Živohošť

7 čtyřlůžkových chatiček, celková ubytovací kapacita 28 míst. Chatky vybaveny chladničkou, vařičem, varnou konvicí, nádobím, přikrývkami, ložním prádlem. WC a sprchy pod uzavřením, teplá a studená voda. Písečná pláž, louka, tobogán, minigolf, tenisové kurty 200m od střediska.

Cena od 300,- Kč za osobu a noc.

www.slapy-zatisi.cz

 

17. Autocamp Cholín Borotice

Pro pobyt je možnost následujícího výběru:

 • 100 míst pro stany a obytné přívěsy, z toho 40 míst s elektrickou přípojkou
 • 4 vybavené obytné přívěsy na pronájem
 • 3 chatky v lesíku 100 m od kempu
 • ubytovna - 2-3 lůžkové pokoje, sociální zařízení na chodbě

Půjčovna malých plavidel (pramice, kanoe, šlapadlo), půjčovna lehátek a slunečníků na pláž.

Ceny od 45,- Kč za osobu a noc.

www.kemp-cholin.cz/

 

18. Chata ACT Ždáň

  

Areál ATC Ždáň je vzdálen 1 km od golfového hřiště Sv.Jan Slapy.

Vybavení chaty: 
 • obývací pokoj s TV 
 • kuchyňský kout se sporákem a lednicí ( vybaven základním nádobím a příbory) 
 • 1x ložnice pro 2 osoby a podkroví 2 osoby celkem pro 4 osoby (postele jsou povlečené) 
 • koupelna (WC, sprcha, teplá voda) 
 • parkování pro dva vozy přímo u chaty 
 • chata je vybavena zahradním nábytkem včetně zahradního grilu 
 
Cena za pronájem chaty:
duben - červen: 1.500,-Kč/den 
červenec - srpen: 2.200,-Kč/den 
září - říjen: 1300,-Kč/den 
ČERVENEC - SRPEN REZERVACE MIN. NA TÝDEN OD SOBOTY DO SOBOTY. 

Ostatní informace jsou dostupné na našich stránkách www.chata-slapy.cz.

 

19. Chata ACT Ždáň #2

  

Areál ATC Ždáň je vzdálen 1 km od golfového hřiště Sv.Jan Slapy.

Vybavení chaty: 
 • V přízemí předsíň, koupelna a obytná místnost s kuchyňským koutem.
 • V podkroví 2 ložnice (5 lůžek).

Vlastní pláž je vzdálena cca 50m.
K dispozici k dlouhodobému pronájmu.

Cena za pronájem chaty:
 • dohodou na tel. +420 602 393 517

 

20. Chaty u Toma

 

Plocha chatek k pronájmu je 31,2 m2 včetně pergoly (2 x 3 m). Chaty jsou 100 m od břehu Slapské přehrady na pozemku 2500 m2. K chatová osadě vede cesta na vlastní parkoviště. Stravování je vzdáleno 600 m. Zde je možnost objednat snídaně, obědy, večeře (Častoboř). Občerstvení (pivo, limo, pečivo na objednávku) je ve vzdálenosti 20 m. V areálu je pískoviště pro děti. U vody je vlastní molo se 7 pramicemi.

 Vybavení  chat
- rohová kuchyňská linka s dřezem, elektrický sporák s digestoří, lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, rohová sedací souprava s úložným prostorem a 2x taburet, velká šatní skříň, multifunkční sedačka (2 lůžka), 2 postele, elektrický přímotop, LCD televize.  Vybavení koupelny: skleněný sprchový kout, WC, umyvadlo a zrcadlo.

Relaxace
- koupání na vlastní malé pláži vedle mola s loděmi nebo na nově pronajmuté velké (300 m) pláži s novým molem na opalování, velká pláž s občerstvením je v rekreační oblasti Častoboř (600 m), rybaření a houbaření, turistika, cykloturistika, stolní tenis, šipky, táborák, ....

Poloha
- 45 km jižně od Prahy
- 10 km od Sedlčan
- 100 m Slapská přehrada

Více informací na: www.slapydovolena.cz/

Bližší informace na mailu infocentrum@golfslapy.cz, nebo telefonu +420 222 351 801.