Novinky

Nález hotovosti

Dne 5.6. byl na pánských toaletách v klubovně nalezen finanční obnos. Jste-li majitelem, pro vrácení prosíme kontaktujte recepci - 603 81 44 55, recepce@golfslapy.cz. Děkujeme!

Světový golf opět v Česku: Ladies European Tour se vrací do Berouna

Světový golf opět v Česku: Ladies European Tour se vrací do Berouna

Největší golfovou událostí roku na českých hřištích se pro ženy opět stane Tipsport Czech Ladies Open 2021. Turnaj Ladies European Tour se vrací do Beroun Golf Clubu, kde se dámská elita utká letos již před prázdninami, a sice od pátku 25. do neděle 27. června. Turnaj...

Zrušeno! Pozvánka – charitativní turnaj na Slapech

Přijďte si zahrát pro dobrou věc! Srdečně Vás zveme na již tradiční charitativní turnaj BeCharity 4.6. na Slapech. Těšte se na cannon start, občerstvení, zajímavé osobnosti... Více v pozvánce - těšíme se na Vás!

Jamkovka 2021 – info

Jamkovka 2021 – info

Vážení členové, konečně můžeme letos vypsat Jamkovku 2021! Přihlášky přijímáme do pondělí 26.4. na e-mailu: recepce@golfslapy.cz. Losování proběhne 28.4. 2021 v 11.h a na základě počtu přihlášených budou vypsána jednotlivá kola. Podrobnosti níže. Jamkovka GCSVJ -...

Od pátku 9.4. hrajeme!

Snad se nám už počasí umoudří a od pátku 9.4. máme otevřeno:-) Těšíme se na Vás!

Hřiště kvůli nepřízni počasí uzavřeno 6.4.-8.4.

Vážení hráči, ve dnech 6.4.-8.4. bude kvůli nepřízni počasí naše hřiště uzavřeno - omlouváme se za komplikace. Pro další dny prosíme sledujte naše webové stránky a fb. Budeme se na Vás těšit, až se počasí umoudří.

Partneři

Oficiální míč hřiště
Partner
Partner